HOME LOGIN BESTUUR BREVETTEN CMAS DUIKLINKEN FOTOGALERIJ FAQ
GETIJDEN KALENDER MAILINGLIJST NIEUWS ROUTES SPONSORS WORD LID
 


Voorstelling Bestuursleden


Voorzitter

Dirk Saman

voorzitter@wilrijkseduikschool.be
Dirk Saman

Secretaris

Bart Bloemmen

secretaris@wilrijkseduikschool.be
Bart Bloemmen

Penningmeester

Jan Verstraeten

penningmeester@wilrijkseduikschool.be
Jan Verstraeten

Materieelmeester

Daniël Van Dijck

materieelmeester@wilrijkseduikschool.be
Daniel Van Dijck

Redactie

Roger Keersmaekers

redactie@wilrijkseduikschool.be
Roger Keersmaekers

Feestbestuurder

Frank Mispoulier

feestbestuurder@wilrijkseduikschool.be
Frank Mispoulier

Duikschoolleider

Wim Rubben

duikschoolleider@wilrijkseduikschool.be
Wim Rubben

Webmaster

Jan David

webmaster@wilrijkseduikschool.be
Jan David

Erevoorzitter

Ludo Antonise

Ludo Antonise

Mascotte

Arlu Jantonise
Arlu Jantonise

Voorstelling Monitors


1*d Brevet


Brevetverantwoordelijke:

Patrick Vantomme
Patrick Vantomme

Monitor:

Daniël Van Dijck
Daniel Van Dijck

Monitor:

Flor Borms
Florent Borms

2*d Brevet


Brevetverantwoordelijke:

Hennie Smets
Hennie Smets

Monitor:

John Van Hoeck
John Van Hoeck

Monitor:

Steven Van Der Ouderaa
Steven Van Der Ouderaa

3*d Brevet


Brevetverantwoordelijke:

Rob De Beukelaer
Rob De Beukelaar

Monitor:

Dirk Saman
Dirk Saman

Monitor:

Rudi Bloemmen
Rudi Bloemmen

AI Brevet


Brevetverantwoordelijke:

Lutgart Stals
Lutgart Stals

Monitor:

Carlo Van Der Ouderaa
Carlo Van Der Ouderaa